• English

سبد خرید

پیام مدیریت

دسته بندی

آخرین اخبار

برچسب ها

ارتباط با ما

پیام مدیریت
2021-08-15
PARISAN
368

احداث پیست موج سواری در مشهد

با توجه به اضافه شدن رشته ورزشی موج سواری  در مسابقات المپیک در سالی که گذشت ، و همچنین با عنایت به اینکه در ایران هیچ گونه  از انواع پیست های موج سواری  موجود نیست و ساخته نشده و به تبع آن دوست داران این رشته ورشی مهیج نیز از فعالیت در این رشته محروم هستند. لذا بیش از پیش  نیاز به احداث یک پیست موج سواری استاندارد در کشور خواهیم داشت.

بر اساس مطالعات و  امکان سنجی های انجام شده ، هیات مدیره شرکت پریسان مصمم شده تا  با مشارکت در احداث اولین پیست موج سواری ایران ، در شهر مشهد  بعنوان قطب تفریحات آبی کشور ، گامی موثر در جهت برطرف نمودن این نیاز ورزشی در کشور ، برداشته باشد.

مدیریت شرکت پریسان اعلام نمودند با توجه به تجارب خود در زمان  خدمت در اداره ورزش و جوانان در سال های دور و آشنایی ایشان با مدیران و جامعه ورزشی استان ، تمام تلاش خود را جهت هرچه سریعتر انجام دادن این پروژه به کار خواهند گرفت.

جهت اطلاع اهالی ورزش و دوست داران ورزش های آبی ، شرکت پریسان هم اکنون در حال مذاکره و برگزاری جلسات با سرمایه گذاران مربوطه و ارگان های دخیل در پروژه می باشد. اطلاع رسانی  در خصوص روند اجرای پروژه ، از طریق سایت شرکت پریسان در آینده بصورت مفصل  انجام خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

---

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پریسان می باشد